Espor Eğitimi

Biz Kimiz?

Espor Eğitimi, akademik bir eğitim ortamında espor ile öğrenmeyi destekleyen espor araştırmacıları tarafından kurulmuştur.

Organizasyon kurulduğu günden bu yana, ülkemizdeki gençler, aileler ve markaların espor ekosistemi ile ilgili eğitim ihtiyaçlarını desteklemeyi hedeflemektedir.

Eğitimciler, araştırmacılar, sektör temsilcileri, analistler ve profesyonel oyuncularla yakın işbirliği içinde çalışan Espor Eğitimi girişimi, esporun rekabetçi yönlerine odaklanılmadığı için ülkemiz espor ekosisteminde toplumsal espor bilinci oluşturma misyonuyla benzersiz bir konumdadır.

İstatistik

Sayılar Yalan Söylemez

Sürekli Gelişim

5000+

Öğrenci

18+

Program

24+

Eğitmen

250+

Ders

25+

Etkinlik

Espor Eğitimi Çıkarımları

bir araya getirmek

Etkinlik

Espor, öğrencilerin takımlar oluşturduğu ve çevrimiçi ve şahsen izleyicilerle düzenlenen oyun yarışmalarına katıldığı, antrenman yaptığı ve yarıştığı bir etkinliktir.

Kariyer

Espor, öğrencilerin yeni beceriler ve dijital okuryazarlık geliştirmelerine yardımcı olabilir, açık katılımı teşvik eden kapsayıcı bir alan sağlayabilir ve yüksek öğrenim ve STEAM kariyeri arayışına ilham verebilir.

Takım Çalışması

Bir espor takımı kurmak, okulunuz ve/veya bölgeniz için bir vizyon ve hedefler dizisi oluşturmayı, bir antrenör seçmeyi, antrenman ve yarışma alanı gereksinimlerini belirlemeyi, gerekli ekipmanı edinmeyi, bir espor oyun listesi belirlemeyi ve takımı oluşturmayı içerir.

Öğrenme

Öğrenciler, eğitimciler ve ailelerin ilgi odaklı öğrenim yoluyla eğitimin gerçek dünyadaki değerini deneyimlemelerini sağlıyoruz.

Kapışma

Değişim için yeni bir alanda, yeni bir platformda becerilere meydan okumak istiyorsanız bir oyun bulun.

Kazanç

Espor size birçok farklı turnuvada gelir elde etme fırsatı sunuyor.

Misyonumuz

Gençliğin Gelişimi

Yetkinliklerimiz

Deneyimli Takım Çalışması

Öğretme 97%
UX 90%
Kodlama 78%
Analiz 87%

Espor Eğitimi
Seçme Nedenleri

Kalite

Sürekli kendimizi geliştiriyoruz

Kazanç

Oynarken kazanıyoruz

Görüşler

Kurucu olarak, gençlerin gelişiminde esporun etkin faydaları olduğuna inanıyorum.
Yasin Nuri ÇAKIR
Kurucu Yönetici
Espor Eğitimi, Türkiye'de var olan ve gelişimini sürdüren espor ekosistemine, espor okur yazarlığı, oyun türlerine göre profesyonel oyuncu egitimleri ve esporun en çok izlendiği alan olan canlı yayın platformlari için yayıncılık ve caster profesyonel egitimlerini veren deneyimli bir egitim kuruluşudur.
Cihan ŞAHAN
Espor Antrenörü - Gençlik Lideri
Espor eğitimi, gençlerin oyun dünyasında değil, hayatın gerçek sahnesinde liderlik, disiplin ve strateji becerilerini güçlendiren bir eğitim arenasıdır.
"Nova"
LoL Koçu - Riot Yorumcusu

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmek için çekinmeyniz

Espor Eğitimi

Sosyal Medya

Espor Eğtimi © 2021 | Tüm Hakları Saklıdır