Projeler

İzmir İli Espor Eğitim Projesi

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek bu proje kapsamında İzmirli 1000 genç ve 500 aileye espor bilinci kazandırması, profesyonel esporcu ve espor koçu yetiştirmesi planlanmaktadır.
Proje, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklemekte, İzmir Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilmektedir.

Sosyal Sorumluluk Projemizi Başlattık

Devlet üniversitelerinde sosyal sorumluluk ve gönüllülük kapsamında Espor Okuryazarlık eğitimlerimizi vermeye başladık. Toplumsal fayda odaklı eğitimlerimiz sayesinde ülkemizde espor bilincini artırmak için çalışmaya devam ediyor olacağız.

Bandırma Belediyesi Espor Turnuvası

Espora ilgi duyan gençlerin kaliteli, verimli ve doğru vakit geçirebilmesi ve esporun yaygınlaştırılmasına destek olmak amacıyla Bandırma Belediyesi ile birlikte League of Legends turnuvası düzenledik. 16-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen espor turnuvasında dereceye giren takımların ödüllerini Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun takdim etti.

Tepebaşı Belediyesi Espor Akademisi

MobaTR Espor Akademisi

Espor Egitimi & MobaTR işbirliği ile milyonlarca ziyaretçisi olan MobaTR platformu kullanıcılarına yönelik, espor bilincini artırmak için espor okuryazarlığı, espor koçluğu, fiziksel ve zihinsel koçluk hizmeti çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

BANÜ Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yürüttüğümüz, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa geniş bir müfredat üzerinden eğitimler gerçekleştirdik. Bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

Gazi Üniversitesi Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi aracılığıyla Sporda Yetenek ve Performans Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yaptığımız iş birliği protokolü kapsamında üniversite öğrencilerine online eğitimler veriyoruz. 60 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen 6 haftalık eğitimlerimizde, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa güçlü bir müfredat sunulmakta, düzenlenen epanellerde başarılı iş insanları öğrencilerle buluşturulmakta ve eğitim sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan öğrencilere staj imkanı ve benzeri birçok fırsat sunulmaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

İKÇÜ Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yaptığımız iş birliği protokolü kapsamında üniversite öğrencilerine online eğitimler veriyoruz. 20 farklı bölümden 75 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen 6 haftalık eğitimlerimizde, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa güçlü bir müfredat sunulmakta, düzenlenen epanellerde başarılı iş insanları öğrencilerle buluşturulmakta ve eğitim sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan öğrencilere staj imkanı ve benzeri birçok fırsat sunulmaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

Bandırma YASSAL Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı

Espor Eğitimi @ 2021 | Tüm hakları saklıdır.