Projeler

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliği ile 20' den fazla ilde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimiz

Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Devlet üniversitelerinde, kamu kurumlarında sosyal sorumluluk ve gönüllülük kapsamında Espor Okuryazarlık eğitimlerimizi vermeye başladık. Toplumsal fayda odaklı eğitimlerimiz sayesinde ülkemizde espor bilincini artırmak için çalışmaya devam ediyor olacağız.

Turnuva

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Espor Ligi
Üniversite Sporları Federasyonu UNİLİG Espor Ligi
Belediye Espor Turnuvaları

Akademi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Espor Eğiticinin Eğitimi Akademisi

Akademi

MobaTR Espor Akademisi

Espor Egitimi & MobaTR işbirliği ile milyonlarca ziyaretçisi olan MobaTR platformu kullanıcılarına yönelik, espor bilincini artırmak için espor okuryazarlığı, espor koçluğu, fiziksel ve zihinsel koçluk hizmeti çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Eğitim

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yürüttüğümüz, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa geniş bir müfredat üzerinden eğitimler gerçekleştirdik. Bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

Eğitim

Gazi Üniversitesi
Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi aracılığıyla Sporda Yetenek ve Performans Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yaptığımız iş birliği protokolü kapsamında üniversite öğrencilerine online eğitimler veriyoruz. 60 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen 6 haftalık eğitimlerimizde, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa güçlü bir müfredat sunulmakta, düzenlenen epanellerde başarılı iş insanları öğrencilerle buluşturulmakta ve eğitim sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan öğrencilere staj imkanı ve benzeri birçok fırsat sunulmaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

Eğitim

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
Espor Okuryazarlığı Eğitim Programı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yaptığımız iş birliği protokolü kapsamında üniversite öğrencilerine online eğitimler veriyoruz. 20 farklı bölümden 75 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen 6 haftalık eğitimlerimizde, espor ile ilgili temel kavramlardan girişimciliğe kariyerden sağlığa güçlü bir müfredat sunulmakta, düzenlenen epanellerde başarılı iş insanları öğrencilerle buluşturulmakta ve eğitim sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan öğrencilere staj imkanı ve benzeri birçok fırsat sunulmaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerdeki misyonumuz, ülkemizde espor bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve toplumsal fayda sağlamaktır.

Çalıştay

Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı

TESFED’in paydaş olduğu Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı; Espor Eğitimi öncülüğünde, Üniversite Espor Kulüpleri, sektörün önde gelen isimleri ve Türkiye Espor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir’in katılımıyla gerçekleşti. 

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmek için çekinmeyniz

Espor Eğitimi

Sosyal Medya

Espor Eğtimi © 2021 | Tüm Hakları Saklıdır